# SEB CONFERENCE DAY ‘2018


2018.02.06 | RADISSON BLU LIETUVA

Apie lyderystę rytoj ir komandos sinergiją, vidinį siekį save tobulinti, vertybes, lemiančias mūsų sprendimus ir pasirinkimus. Apie lankstumą ir bendravimą, žmogaus svarbą versle – kiekvieną iš mūsų. Visa tai ir dar daugiau pirmoje SEB konferencijoje.

Kviečiame geriausius mūsų darbuotojus ir banko vadovus į SEB CONFERENCE DAY ‘2018.

Mes tikime, kad kiekvienas mūsų turime talentą!

DIENA, KUPINA ĮKVEPIANČIŲ PRANEŠIMŲ, ĮŽVALGŲ IR IDĖJŲ

KARTU SU 200 KOLEGŲ – JAU VASARIO 6 !

MARK GALLAGHER

Vadovas su daugiau nei 30 metų patirtimi Formulės 1 priešaky


KAIP LAIMĖTI VERSLO LENKTYNES? STRATEGINĖS PAMOKOS VADOVUI TIESIAI IŠ FORMULĖS 1 TRASOS

Daugiau nei 30 metų praleidęs Formulės 1 industrijos priešaky, užėmęs vadovaujančias pozicijas Jordan Grand Prix, Red Bull Racing, Mark Gallagher žino, ką reiškia būti pirmu itin konkurencingoje erdvėje, apsuptoje tik moderniausių technologinių sprendimų, prisotintoje begalės pinigų, kur laimėjimo kaina labai didelė. Savo pranešime, Mark pakels Formulės 1 uždangą kiekvienam, norinčiam suprasti šios itin dinamiškos ir itin greitos industrijos efektyvumo paslaptis.

Tik pagalvokite vos apie 1,89 sek. Formulės 1 “pit stop’us” šiandien! Kaip jie išnaudoja naujausias technologijas, tikrą lyderystę ir komandos sinergiją?

SIMONAS GUREVIČIUS

Lietuvos žydų bendruomenės vadovas


TIK 5 VERTYBĖS SĖKMINGAM GYVENIMUI arba kaip to pasiekia žydai?

Žydai nuo seno garsūs savo verslo tradicijomis. Vieni – jų dėl to nekenčia, kiti – jais žavisi, o treti – randa, ko iš jų pasimokyti. Daug mėtyta ir vėtyta knygos tauta, savo sėkmę grindžia 5 svarbiausiais savo principais, vaikų auklėjimo filosofija ir religija. Apie 5 vertybes, kaip pagrindą gyvenimui, verslininkas, Lietuvos žydų bendruomenės direktorius Simonas Gurevičius.

Simonas

GIEDRIUS DRANEVIČIUS

Tradicinio karate čempionas, 6 Dan savininkas, Pasaulinės tradicinio karate do federacijos direktorius 


LAIMĖTA KOVA – BE KOVOS arba sinergija pergalei

“Aukščiausią meistriškumą pasieksiu tik tuomet, kada pergalę pasieksiu be kovos. Prieš daug metų girdėti mokytojo žodžiai šiandienos realybėje įgauna didžiulę prasmę, jie tampa gyvi.” Sinergija, kūnas it vienas kumštis, ramios emocijos, blaivus protas….

Kaip Pasaulio ir Europos tradicinio karate čempionas, 6 Dan savininkas, Pasaulinės tradicinio karate do federacijos direktorius Giedrius Dranevičius pasiekia tai, ko šiandien reikia kiekvienam – maksimalaus efektyvumo?

 

GYTIS PADEGIMAS

Teatro režisierius, aktorius, visuomenės veikėjas


O JUK UŽ VISO TO – ŽMOGUS!

Ar pastebite, kad žmonės vis pamiršta, kaip reikia bendrauti? Pamiršta… nors ištisos kartos tai mokėjo, bet… Pamiršome žodžius, kurie mus daro laimingus, pamiršome padėką, o komplimentai tapo retenybe… Ar gali būti kitaip? Taip, tereikia įdėti šiek tiek pastangų ir… režisierius Gytis Padegimas apie kitokį bendravimą, apie bendravimą, kuriantį kitokį pasaulį aplink mus, apie istoriją, kuriančią ateitį!

* PRANEŠĖJŲ SĄRAŠAS PILDOMAS

NEPRALEISK GALIMYBĖS! PRISIJUNK PRIE SAVO KOLEGŲ BŪRIO!

RENGINIO VIETA IR LAIKAS


RADISSON BLU LIETUVA konferencijų centras

Konstitucijos pr. 20, Vilnius

2017 m. vasario 6 d. 10:00 – 16:00

(pietūs 12:30 -13:30)

DAUGIAU INFORMACIJOS


Nijolė Karalienė

nijole.karaliene@seb.lt

Tel. 8 687 86 024, 8 5 268 1058


Renata Augustaitienė

renata.augustaitiene@seb.lt

Tel. 8 659 40482, 8 5 268 2474